Mieszkanie Olsztyn

Mieszkanie Olsztyn Jaroty (województwo warmińsko-mazurskie)

Osiedle Jaroty jest dobrze skomunikowane. Posiada liczne sklepy wielobranżowe, restauracje oraz punkty usługowe. W dzielnicy Jaroty w Olsztynie, znajdują się również szkoły, o różnym poziomie edukacji, liczne przedszkola, publiczna przychodnia zdrowotna, biblioteka miejska klub malucha oraz aż trzy kościoły.
Osiedle Jaroty, posiada liczne place zabaw, miejsca z zielenią miejską, jak Park Zacisze oraz jezioro Bartąg, nad którym możemy spędzić aktywnie czas całą rodziną.
Jaroty to odpowiednia lokalizacja dla ludzi aktywnych, jak i dla rodzin z małymi dziećmi. Największa co do ludności, dzielnica Olsztyna. Owa dzielnica, powstała z wskutek przyłączenia pobliskiej wsi Jaroty do miasta Olsztyn i szybko rozbudowała się. Sąsiaduje z osiedlem Nagórki.

Mieszkanie Nagórki

Nagórki, osiedle miasta Olsztyn (województwo warmińsko-mazurskie), to bardzo dobrze rozwinięta i skomunikowana część Olsztyna. Choć nie znajduje się w samym centrum miasta, jest bardzo często wybieraną lokalizacją jeśli chodzi o zakup nieruchomości.
Znajdują się w niej głównie wysokie budynki, takie jak wieżowce, ale również bloki czteropiętrowe.
Na terenie dzielnicy Nagórki znajduje się park miejski, liczne sklepy oraz markety, punkty usługowe oraz restaurację.
W pobliskiej dzielnicy znajduje się również Jezioro kortowskie, nad którym można spędzić aktywnie czas, całą rodziną oraz stacja PKP Dajtki.
To doskonałe miejsce dla rodzin z dziećmi, gdyż w okolicy znajdują się liczne przedszkola oraz szkoły.
Jeśli jesteś nauczycielem, to w dzielnicy Nagórki, znajduje się również Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli.

Mieszkanie Kortowo

Kortowo, jedna z mniejszych dzielnic Olsztyna ( warmińsko-mazurskie). Jej powierzchnia to niecałe 5 km kwadratowych.
Jedna z piękniejszych dzielnic Olsztyna. Bardzo dobrze skomunikowana. W pobliżu dzielnicy znajduje się stacja PKP Dajtki oraz PKP Olsztyn Zachodni, liczne przedszkola, szkoły, uniwersytety, zakłady usługowe, sklepy i markety, restauracje oraz stadnina koni.
W Kortowie znajduje się również plaża miejska, przynależąca do jeziora Kortowskiego, nad którym możemy wypocząć całą rodziną.
Kortowo leży w pobliżu centrum miasta, w którym znajduje się wiele atrakcji jak Obserwatorium Astronomiczne, Muzeum Warmii i Mazur oraz Dom Gazety Olsztyńskiej. Zaledwie 3 kilometry dzielą Kortowo od Szpitala kliniczne oraz 4 kilometry od Urzędu Miasta.
Doskonała lokalizacja dla osób lubiących spędzać czas rekreacyjnie oraz dla rodzin z dziećmi.

Szukasz ofert „Mieszkanie Olsztyn”? Zapraszamy do naszego Biura Nieruchomości Olsztyn Jaroty

Dzielić

 

Zostaw komentarz